O webu & Kontakt

Sutffio je nákupní rádce a inspirátor, zaměřující se na porovnání, žebříčky, případně testy produktů s cílem zpřehlednit jejich výběr, inspirovat a dodat relevantní informace pro nákupní proces.

Tvoříme pro vás výběry nejlepších produktů a spotřebičů, píšeme recenze a porovnáváme parametry. Dále zde naleznete rádce, jak co vybrat, včetně užitečných rad a tipů.

Tvorbě výběrů a nákupnímu průvodci předchází studium problematiky k pochopení tématu, což obvykle zahrnuje procházení odborných webů a produktových manuálů, komunikaci s experty z oboru, distributory, případně výrobci.

Produkty vybíráme podle vícero kritérií jako je například hledanost, oblíbenost spotřebiteli a vysoká hodnocení v recenzích, nebo specifické postavení na trhu. Určitou roli hrají také testy (dTest, ADAC, Stiftung Warentest apod.). Snažíme se také o větší variabilitu značek a modelů pro různá určení či využití, aby daný výběr byl praktický pro co největší okruh uživatelů.

Abychom vám mohli přinášet tyto informace zdarma, spolupracujeme s partnery (například oblíbený nezávislý srovnávač Heureka), kteří nám při vašem nákupu uskutečněném po prokliknutí odkazu u produktů, vyplácí malou provizi ze svého zisku.

Upozornění: Jednotlivé produkty sami netestujeme, pokud tak není přímo uvedeno. Neneseme žádnou zodpovědnost za kvalitu výrobků, ani za doporučení týkající se jejich koupě. Aktuálnost informací je platná v době zveřejnění.

Kontakt:
sc@sutffio.cz

Provozovatel:
Hubixo s.r.o.
Na Folimance 2155/15, 120 00 Praha 2, Česká republika, IČ: 08272166
Spisová značka: C 316084 vedená u Městského soudu v Praze